Zkušenosti klientů

z předchozích kurzů, které jsme vyučovaly

reference naleznete také na http://www.jazykovky.cz/jazykove-kurzy/fulltext/?q=logoshttp://www.jazykovky.cz/jazykove-kurzy/fulltext/?q=logos

http://www.logosmh.cz/reference-nasich-studentu/

 Známka: 1 - Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. "Malý počet studentů, dobrá domluva s vyučujícím, možnost ovlivnit výběr látky k probírání - podle toho, co jsme chtěli procvičit Tím, že je škola malinká má takovou pěknou soukromou atmosféru. Výuka byla dobře vybalancována - konverzace i probírání gramatiky se prolínalo."  Hodnocení lektora Mgr. Marie Hodinková: "1 - Paní Hodinková vysvětlovala látku přehledně, její mluvený projev se dobře poslouchal a celá výuka tak dobře plynula a ubíhala. Každý den jsme dělali trochu jiné aktivity, což mi přišlo výborné."
Známka: 1 - Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. "Malý počet studentů, dobrá domluva s vyučujícím, možnost ovlivnit výběr látky k probírání - podle toho, co jsme chtěli procvičit Tím, že je škola malinká má takovou pěknou soukromou atmosféru. Výuka byla dobře vybalancována - konverzace i probírání gramatiky se prolínalo." Hodnocení lektora Mgr. Marie Hodinková: "1 - Paní Hodinková vysvětlovala látku přehledně, její mluvený projev se dobře poslouchal a celá výuka tak dobře plynula a ubíhala. Každý den jsme dělali trochu jiné aktivity, což mi přišlo výborné."
Známka: 1 - Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. "Na škole se mi nejvíce líbil profesionální a vstřícný přístup lektorky, která byla velice ochotná a při svých hodinách nápaditá. Lekce nebyly stereotypní a vždy jsem odcházela plná nových zkušeností a dobré nálady. Velice mě potěšila i časová flexibilita lekcí a lokalita učebny. Výuka byla zpříjemněna o interaktivní aktivity, které mi velice vyhovovaly. Lektorku mohu jen a jen doporučit!"  Hodnocení lektora Mgr. Marie Hodinková: "1 - Slečna Mgr. Hodinková byla kvalitní lektorkou, se kterou jsem se na hodinách cítila velice příjemně. Díky ní byla lekce vedena v přátelském i profesionálním duchu. Snažila se mi po časové, materiálové, výukové stránce vždy maximálně vyjít vstříc. Vždy byla pozitivně naladěna a měla obrovskou trpělivost. Byla jsem s jejím přístupem maximálně spokojená."
Známka: 1 - Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. "Na škole se mi nejvíce líbil profesionální a vstřícný přístup lektorky, která byla velice ochotná a při svých hodinách nápaditá. Lekce nebyly stereotypní a vždy jsem odcházela plná nových zkušeností a dobré nálady. Velice mě potěšila i časová flexibilita lekcí a lokalita učebny. Výuka byla zpříjemněna o interaktivní aktivity, které mi velice vyhovovaly. Lektorku mohu jen a jen doporučit!" Hodnocení lektora Mgr. Marie Hodinková: "1 - Slečna Mgr. Hodinková byla kvalitní lektorkou, se kterou jsem se na hodinách cítila velice příjemně. Díky ní byla lekce vedena v přátelském i profesionálním duchu. Snažila se mi po časové, materiálové, výukové stránce vždy maximálně vyjít vstříc. Vždy byla pozitivně naladěna a měla obrovskou trpělivost. Byla jsem s jejím přístupem maximálně spokojená."

Blanka

lékařka

Velmi oceňuji nadstandarstní přístup.

Jarka

seniorka

Už se učím mnoho let neúspěšně, až tady jsem nabyla sebevědomí a zlepšila se. Doporučuji.


Jana

asistentka

Paní lektorka je milá a vždy připravená, nemám ji co vytknout. Doporučuji ostatním.

Simona

Copywritterka

Líbí se mi, že se hodně opakuje. Také mě baví poslechy, díky nim si připadám mnohem jistější.

Pavel

Mechanik stavebních strojů

Jazyky mi nikdy nešly a zkoušel jsem to v mnoha kurzech, poprvé mám pocit, že to nebyly vyhozené peníze.


Jan

IT

Výuka byla vždy dost intenzivní. Líbilo se mi, že jsme se i zasmáli. Vždy jsme všechno stíhali a často opakovali.

Jiří

stavař

Oceňuji velkou trpělivost a smysl pro humor. 

Líbí se mi to.

Zuzana

pracovnice v obchodu

Během konverzace jsem zjistila, kolik gramatiky jsem přeskočila a nebo jí neměla procvičenou, paní lektorka je důkladná a nenechává věci neprocvičené.

Anna

seniorka

Pěkná práce s námi seniory, trpělivost, optimismus a ochota. Není pravda, že mladí seniorům nerozumějí.

Romana

práce s lidmi

Paní lektorka je milá a ochotná. Když neví odpověď na nějakou hodně neběžnou věc, okamžitě nabídne nějaké řešení, nebo víme do příští hodiny vše. Její hodiny byly vždy dobře didakticky zvládnuté. Odnaučila mě myslet v češtině.