Aktuality


Rozvrh semestrálních kurzů  angličtiny od září....http://cms.logos90.webnode.cz/anglictina/


Pokud si nejste jisti, jakou máte jazykovou úroveň a do jakého kurzu se přihlasit, poraďte se s námi, či navštivte tyto webové stránky, kde naleznete i rozřazovací testy: http://www.jazykove-urovne.cz/uroven-a1/


Hlašte se do Letních intenzivních kurzů, je to skvělá příležitost, jak během léta dohnat jazykové znalosti, pouze za 999 Kč


Cestujete a neumíte se v cizině domluvit? Cítíte se nejistí na recepci v hotelu či při objednávání v restauraci? Právě pro Vás jste připravili cestovatelské semináře. (sekce Naše služby/aktuality)


LOGOS nabízí taktéž firemní kurzy na míru.

ZCELA AKTUÁLNĚ : letní doučování (více v sekci naše služby)


Článek: Čím je LOGOS jiný?

Na trhu je obrovská záplava nabídek jazykových škol a kurzů. Proč by se měl někdo přihlásit právě k nám?

Naši lektoři mají zkušenosti s vedením kurzů, ochota a pomoc studentům je u nás samozřejmostí. 

Hodně žáků, kteří docházejí do jazykových kurzů, často ani neví, co se učí a proč se to učí, někteří odpověď nehledají, někteří vezmou jako fakt, že je to v učebnici. Ano, je to v učebnici, ale proč  to tam je? 

Obsah a forma učebnic prochází velmi složitým procesem tvoření a následného vyhodnocování, většinou učebnici píše kolektiv autorů, který se opírá o současná důležitá kritéria učebnic jazyka.  To, co je v učebnici, může žák oprávněně považovat za důležité, ale je také potřeba zkušenostně říci, kdy a kde by se žáci s daným jevem mohli setkat.

V LOGU je pro nás důležité v žácích stimulovat především jejich vnitřní motivaci, i když vnější motivaci také podporujeme a to formou pravidelného průběžného testování (po každé čtvrté lekci) a závěrečného testování. Jsme si vědomi toho, že ne každý bude chtít této možnosti využít, proto záleží pouze na studentech, jestli test odevzdají k testování.

Co rozhodně neprospívá vzdělávacímu procesu, je chaos. Z toho důvodu bude mít žák možnost si po každé lekci zapsat téma hodiny, co mu šlo, nešlo apod.

Jsme v centru jazykové problematiky.


Váš LOGOS 

Že jste o nás ještě neslyšeli? V záplavě konkurence není divu, ale pravdou je, že t pracovat jako LOGOS právě začínáme. Dříve jsme učili pro různé jazykové školy, agentury, ve všelijakých centrech a protože nás tato práce skutečně naplňuje, rozhodly jsme se být na jednom místě a tam kurzy pořádat. 

Nemůžeme nabídnout desítky cizích jazyků, ani stovky lektorů, ale to nebyl ani náš záměr. Naopak rádi známe potřeby našich studentů, jejich přání a zkušenosti.

U nás přesně víte, u koho a jak se budete učit.